K objednávce nad 2000 Kč dárek dle výběru až za 199 Kč zdarma!

O společnosti RVC

Firma vznikla pod názvem ROVECO v roce 1990 ve Zlíně, kde má do dnešního dne také svou centrálu. Firma má své odběratele v celé České republice, Slovenské republice a v sousedních státech. Jejím hlavním zaměřením je sportovní oblečení pro volný čas, lyžování, turistiku a fitness. Dále také sportovní tašky, batohy a doplňky jako jsou: čepice, rukavice, šály, čelenky. Vše pod značkou RVC sportswear. Od roku 2014 jsme autorizovaným prodejcem značky Asics, která se zaměřuje hlavně na běh, halové sporty a tennis. Její běžecká obuv se řadí k světové špičce.

V roce 2004 změnila firma právní formu podnikání a došlo ke změně názvu z původníiho Roveco - Vrba Robert na RVC sportswear s. r. o. Firma dál působí ve stejném personálním složení a pod stejným vedením.

Filozofie firmy

Značka RVC sportswear si zakládá na originálním vlastním designu, kvalitě a přístupné ceně. Všechny její výrobky jsou navrženy tak, aby poměr užitná hodnota/cena byl pro zákazníka co nejpříznivější při zachování dlouhé životnosti a funkčnosti! Přitom propracovanost detailů a použití High-tech materiálů je samozřejmostí. Značka RVC si v posledních letech vydobyla pevnou pozici na českém a slovenském trhu. Doufáme, že s ní budete spokojeni i Vy.

IMG_6851