Fungujeme! VO a eshop v provozu!

lovecké lyže Explorer 138 Outlander skin

Kód: 4145
Značka: Sporten
7 890 Kč –13 %
explorer 138
7 890 Kč –13 % 6 850 Kč
Na dotaz (1 ks)

Sporten lovecké lyže Explorer 138 Outlander skin. Společné přání myslivců, lesníků, rybářů, milovníků přírody i lovců splní unikátní lyže široké jako sjezdovky, trochu těžší než standartní běžky a oproti sněžnicím umožňující i skluz. Pro pohodlné cesty do kopce je lyže vybavena tulením pásem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

lyže široké jako sjezdovky, trochu těžší než standartní běžky a oproti sněžnicím umožňující i skluz. Pro pohodlné cesty do kopce je lyže vybavena tulením pásem.

Tulení pásy lze zvlášť dokoupit. Vydrží několik sezón v závislosti na intenzitě požívání. Tulení pásy jsou napevno přilepené.

Délka: 120 cm

Použití: Turistika, Volný terén, Neupravený terén

Vázání: Outlander, pasující na turistické boty

Hrany: ocelové

Profil: 138, 138, 88

Výrobce: Sporten

Záruka: 2 roky

Jádro: dřevěné, topol

explorer 138 řez

 

 

ŘEZ - EXPLORER 138

 

 

O značce Sporten:

Sporten, to je neustálý progres. Lyže vyrábíme více než 110 let a lyžování je pro nás vše. Pečlivě vybíráme materiály a vyvíjíme proces výroby. Jsme fascinováni pokrokem, hlídáme rovnováhu mezi ruční a robotickou výrobou. Každá lyže musí být dokonalá. Firma Sporten je úspěšnou, ryze českou firmou s neobyčejně širokým sortimentem běžeckých, sjezdových, speciálních free ski lyží a snowboardů určených nejen na tuzemský trh. Devadesát procent produkce vyváží do celého světa a to i na náročné trhy jakými jsou například Skandinávie, USA a Japonsko. Trvale sleduje světové trendy zimních sportů, designy povrchů a potřeby všech skupin sportovců. Nákupy kvalitních surovin, náročná vstupní a výstupní kontrola i známými producenty používané technologie umožňují vyrábět lyže pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. Proto má dveře do celého světa stále otevřené. Na trhu vystupuje s kvalitními výrobky a prioritou je pro firmu dodržování dodacích termínů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: