Úvod Doplňky Přilby

Lyžařské helmy

Helma by měla být nezbytnou součástí každého účastníka sjezdovky. Rychlost lyžařů může být vysoká a nechráněná hlava je při nárazu velice ohrožena. Proto v naší nabídce naleznete kvalitní lyžařské helmy, které zajistí bezpečnější jízdu po svahu. Helmy jsou vyrobené z kvalitního materiálu, který při nárazu správně rozloží energii a hlava tak zůstane proti nárazu chráněna. Lyžařské přilby nabízíme v různých barvách, velikostech a tvarech, v několika barevných provedeních, od nápadně barevných až po jednobarevné.


1 položka

Přilba KEEN dětská

XS-S

  • 790 Kč s DPH
  • 1 290 Kč

Skladem

-39%Každý, kdo se rozhodne vkročit na horskou sjezdovku, by měl správně mít na hlavě lyžařskou přilbu. Lyžařské helmy jsou vyráběné tak, aby se při nárazu energie rozložila a místo hlavy, na kterou by byl náraz koncentrován, při větších nárazech pukne povrch helmy. Rychlost lyžaře může dosáhnout i rychlosti 50 km/hod. Je proto důležité chránit bezpeční sebe i svých blízkých. Nezapomínejte také na dětské přilby, které ochrání ty nejmenší lyžaře od možného nebezpečného úrazu, kterému se dalo zabránit správnými ochrannými prvky. Ve vybraných oblastech, například v některých částech rakouských Alp, je navíc nošení přilby ze zákona povinné pro děti do 15 let.

Na co nezapomenout?

Při pořizování vybavení na hory je důležité na nic nezapomenout. Vybavení musí být kvalitní a vyrobené z těch správných materiálů. Chladné počasí a sníh mohou způsobit nepříjemné nachlazení, proto je oblečení třeba správně vrstvit. Podívejte se na naši nabídku pánského nebo dámského termoprádla, které spolehlivě odvede pot a vlhkost od těla. Zejména za slunečných dnů na horském sluníčku je také potřeba myslet na ochranu zraku pomocí sportovních a slunečních brýlí, které zabrání oslnění na sjezdovce.